Polski        Deutsch       

Elastyczne narzędzia polerskie produkujemy w następujących odmianach:
- ściernice płaskie
- ściernice na trzpieniach metalowych
- tarcze jubilerskie
- tarcze do usuwania farb szklarskich

Tarcze ścierne

W zależności od parametrów materiału poddawanego obróbce, oferujemy narzędzia wykonane ze zróżnicowanych materiałów ściernych. W sprawie indywidualnego doboru właściwych narzędzi prosimy o kontakt bezpośrednio z nami lub z naszym przedstawicielem.

ŚCIERNICE TRZPIENIOWE

Tarcze polerskieŚciernice trzpieniowe przeznaczone są do obróbki maszynowej. Polecane są do polerowania zagłębień i otrworów.

NARZĘDZIA JUBILERSKIE

Materiały do polerowaniaNarzędzia jubilerskie służą do prac związanych z obróbką polerską wyrobów ze srebra, złota, kamieni i tworzyw sztucznych. Wykonywane są z elektrokorundu szlachetnego.

TARCZE DO USUWANIA FARB SZKLARSKICH

Tarcze do farb stosowanych w technice zdobienia szkła wykonywane są z doskonale rozdrobnionych materiałów ściernych. Zastosowana technologia gwarantuje usunięcie farby w krótkim czasie bez ryzyka matowania czy rysowania podłoża.

ŚCIERNICE PŁASKIE

Tarcze płaskie służą do mechanicznej obróbki powierzchni wykonanych ze stali, stali nierdzewnej i metali kolorowych. Ze względu na dużą elastyczność spoiwa, zaleca się mocowanie ściernic na Ściernice polerskie wrzecionie obrabiarki przy pomocy tarcz dociskowych o możliwie największej średnicy zewnętrznej.

Stronę wykonała firma Progress